Polecany ekspert kredytowy – formularz zgłoszenia

Pani Agent podpowiada - Polecany ekspert kredytowy - formularz zgłoszenia

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania dla siebie odpowiedniej oferty, to rozważ skorzystanie z usług eksperta kredytowego. On sprawdzi Twoją zdolność kredytową i porówna oferty wszystkich banków. Wspólnie wybierzecie najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że wysokość raty kredytowej to nie wszystko. Na łączny koszt kredytu mają wpływ dodatkowe składniki takie jak np. prowizja za udzielenie kredytu, obowiązkowe ubezpieczenia, koszty prowadzenia rachunku osobistego itp. Na ten temat przeczytasz w niżej polecanych artykułach.

Jeżeli szukasz eksperta kredytowego i chcesz, abym Ci w tym pomogła, wyślij do mnie zapytanie. Jeżeli będę znała kogoś z Twoich okolic, to wkrótce odezwie się do Ciebie ekspert. Rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeżeli uznasz, że nie odpowiada Ci polecona przeze mnie osoba, nie będziesz musiał z nią kontynuować rozmowy.

Zależy mi na tym, aby polecani eksperci spełniali Wasze oczekiwania. Dlatego proszę Cię, abyś po wszystkim napisał do mnie i podzielił się uwagami na jego temat.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

    *Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Bernardeta Wiekiera Nieruchomości, 41-260 Sławków, Mały Rynek 6-7.
    *Zgadzam się na przekazanie moich danych Grupie ANG S.A. (dawniej ANG Spółdzielnia) z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1. Przyjmuję do wiadomości, że będzie kontaktował się ze mną ekspert kredytowy z Grupy ANG S.A.

    Polecane