Opinie

Jeżeli chcesz wystawić opinię kliknij tutaj


Urszula Rech

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Wiekiery. Profesjonalizm,cierpliwość i pełna dyspozycyjność.

Anna Mródź

Pani Bernardeta pomogła nam uzyskać kredyt, zajęła się formalnościami i wspólnie wybraliśmy najlepszą ofertę. Profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza, zrozumienie oczekiwań i realne przedstawienie wszystkich opcji. Polecam, bo kredyt jest na całe życie.

Iwona Marzec

Gorąco polecam!!!
Pani Bernardeta bardzo kompetentna z bardzo szeroką wiedzą, przy tym niezwykle sympatyczna.

Paulina Więcek

Bardzo kompetentna osoba. Cechuje ją troska o klienta i zaangażowanie w jego sprawę. Polecamy

Katarzyn Wołczańska

Panią Bernardetę polecił mi kolega pracujący w bankowości, który stwierdził, że to taka osoba, do której można mieć stu procentowe zaufanie. W pełni się z nim zgadzam, bo błyskawicznie i bezproblemowo przeprowadziła mnie przez całą procedurę związaną z uzyskaniem kredytu. Szczerze polecam skorzystanie z jej usług.

Jolanta Musialska

Przede wszystkim serdecznie dziękuję Pani Bernardetcie za pomyślne zakończenie sprzedaży mojej  nieruchomości. A muszę przyznać, że temat był niezwykle trudny. Niemniej Pani Bernardeta wyzwań się nie boi. A wręcz są one dla niej bodźcem do jeszcze cięższej pracy. Niezwykła kompetencja to mało powiedziane. Zakres udzielonych mi porad daleko wykraczał poza zawartą umowę. Zawsze dobra rada, zawsze spokój i uśmiech , kontakt o każdej porze dnia i nocy. Nawet jeśli nie , to zawsze oddzwania. Więc jeśli chcesz kupić, sprzedać , wynająć, wziąć kredyt wal jak w dym. Lepszego agenta nieruchomości w okolicy nie znajdziesz. Jeszcze raz wielkie dzięki Pani Bernardeto!

Alicja Świergot

Pani Bernardeta to osoba ze wszystkimi cechami, jakie powinien posiadać agent nieruchomości, a inni z branży powinni się od niej wiele uczyć. Pełen profesjonalizm, a do tego zaangażowanie Pani Bernardety w wielu dziedzinach, z których czyni swoją pasję, sprawiają, że nawet najtrudniejsze transakcje nie stanowią dla niej problemu.
Serdecznie dziękuję za współpracę.