O mnie

Zaktualizowano: 28 maja 2020 przez Bernardeta

IMG 2139ok2 1024x1009 - O mnie

Mam na imię Bernardeta  i  jestem ekspertem kredytowym oraz agentem nieruchomości.

Od 2018 roku prowadzę bloga o nieruchomościach, w którym omawiam zagadnienia związane z ich sprzedażą, zakupem oraz najmem.

Na co dzień współpracuję z klientami sprzedającymi, jak i kupującymi nieruchomości.

Współpracuję również z klientami, którzy sami znaleźli wymarzone mieszkanie lub dom i moim celem jest pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na ich zakup. Nie obce są mi również kredyty na budowę domu.

Nie wyobrażam sobie, bym miała zajmować się czymś innym. Dlaczego? Dlatego, że uwielbiam swoją pracę, czuję się dobrze i pewnie w tym, co robię. Czuję olbrzymią satysfakcję po dobrze wykonanej pracy. Jest to taka moja misja – być częścią w realizacji marzeń moich klientów. Doskonale zdaję sobie sprawę, że często jest to jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu.

Z finansami związana jestem od 2000 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w jednym z największych banków w Polsce. Przez pierwsze lata pracy w banku zajmowałam się kredytami gotówkowymi i obsługą rachunków osobistych.

W 2008 roku rozpoczęłam pracę jako analityk kredytów hipotecznych i od tego momentu zaczęła się moja przygoda związana z nieruchomościami. Podczas pracy jako analityk, poznałam zasady liczenia zdolności kredytowej, wyceny nieruchomości, analizy dokumentacji finansowej i dokumentacji dotyczącej nieruchomości.

W latach 2010–2015 kierowałam zespołem doradców hipotecznych w oddziale banku, gdzie jeszcze bardziej zgłębiłam wiedzę dotyczącą kredytów hipotecznych.

W 2015 roku nadszedł czas na poważne zmiany. Odeszłam z banku, aby rozpocząć pracę na własny rachunek. Zostałam ekspertem kredytowym.  Mam dostęp do oferty większości banków w Polsce, dzięki czemu mogę zaproponować Ci najlepszą ofertę kredytową.

Doświadczenie jako agent nieruchomości zdobyłam w dużej międzynarodowej agencji nieruchomości. Dzięki doskonałemu systemowi wsparcia, szkoleń i współpracy z pozostałymi agentami, po niespełna kilku miesiącach pracy mogłam cieszyć się zakończonymi transakcjami sprzedaży mieszkań, domu czy też wynajmu lokali komercyjnych. Doświadczenie, jakie tam zdobyłam, pozwala mi z powodzeniem realizować się w roli agenta nieruchomości.

Od 2019 roku prowadzę własne biuro nieruchomości, w którym oprócz spraw związanych z obrotem nieruchomościami, zajmuję się kredytami hipotecznymi  i gotówkowymi.

Posiadam wpisy do KNF:

– kredyt hipoteczny: RHA0000628

– kredyt gotówkowy: RPK010995

Posiadam licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1184 wydaną przez KIGN.

Posiadam ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej.

CERTYFIKATY

Ważna informacja

Na blogu zamieszczam moje osobiste poglądy, które są poprzedzone rzetelną analizą dostępnych materiałów. Jednak dopuszczam możliwość błędu, który jeżeli do tego dojdzie, na pewno nie będzie wynikiem zamierzonego działania. To są zbyt poważne sprawy i dlatego, jeżeli będziesz miał wątpliwości co do zamieszczonych przeze mnie treści lub zauważysz coś niezgodnego z rzeczywistością, proszę, daj mi znać. Jednocześnie oświadczam, że nie odpowiadam za skutki prawne, ekonomiczne i inne, decyzji podejmowanych na podstawie informacji zamieszczonych na moim blogu.


Masz pytania?

Jeżeli masz pytania, to skontaktuj się ze mną. Możesz wybrać wśród kilku form współpracy:

Agent nieruchomo%C5%9Bci Ekspert kredytowy wsp%C3%B3%C5%82praca - O mnie

3 1024x1024 - O mnie

Pobierz bezpłatnego e-booka

Prawie 50 stron konkretnej wiedzy na temat zakupu mieszkania na kredyt

12 KROKÓW DO CELU