O mnie

IMG 2139ok 1024x666 - O mnie

Nazywam się Bernardeta Wiekiera i jestem właścicielem biura nieruchomości i ekspertem kredytowym.

Dzięki znajomości obydwóch obszarów jestem w stanie kompleksowo zająć się Państwa inwestycją:

  • Określić Państwa możliwości finansowe (zdolność kredytową);
  • Znaleźć nieruchomość spełniającą Państwa wymagania;
  • Sprzedać/ wynająć Państwa nieruchomość;
  • Skompletować dokumentację dotyczącą nieruchomości;
  • Negocjować cenę w Państwa imieniu;
  • Przeprowadzić przez cały proces kredytowy, uwzględniając Państwa preferencje i możliwości;
  • Sfinalizować całą transakcję kupna-sprzedaży, dbając przede wszystkim o jej bezpieczeństwo (analiza dokumentacji);
  • Służyć pomocą również po zakończeniu inwestycji.

Na co dzień współpracuję z klientami sprzedającymi i kupującymi nieruchomość. Współpracuję również z klientami, którzy sami znaleźli wymarzoną nieruchomość i moim celem jest pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Nie obce są mi również kredyty na budowę domu, gdzie mogą Państwo liczyć na mnie m.in. w zakresie przygotowania kosztorysów budowy dla poszczególnych banków.

Nie wyobrażam sobie, bym miała zajmować się czymś innym. Dlaczego?

Dlatego, że uwielbiam swoją pracę, czuję się dobrze i pewnie w tym, co robię. Czuję olbrzymią satysfakcję po dobrze wykonanej pracy. Jest to taka moja misja – być częścią w realizacji marzeń moich klientów. Doskonale zdaję sobie sprawę, że często jest to jedna z najważniejszych decyzji w Państwa życiu.

Po to jestem – aby wesprzeć moich Klientów w części merytorycznej, dokumentacyjnej i myślę, że nie raz w części emocjonalnej (chłodzę emocje, łagodzę stres, utwierdzam w przekonaniu, że to dobry pomysł… oczywiście, jeżeli sama osobiście tak uważam).

Każdy klient, każda nowa sprawa jest dla mnie nowym wyzwaniem, które traktuje indywidualnie.

Doświadczenie

Z finansami związana jestem od 2000 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w jednym z największych banków w Polsce. Przez pierwsze lata pracy w banku zajmowałam się kredytami gotówkowymi i obsługą rachunków osobistych.

W 2008 roku rozpoczęłam pracę jako analityk kredytów hipotecznych i od tego momentu zaczęła się moja przygoda związana z nieruchomościami. Podczas pracy jako analityk poznałam zasady liczenia zdolności kredytowej, wyceny nieruchomości, analizy dokumentacji finansowej i dokumentacji dotyczącej nieruchomości.

W latach 2010 – 2015 kierowałam zespołem doradców hipotecznych w oddziale banku, gdzie jeszcze bardziej zgłębiłam wiedzę dotyczącą kredytów hipotecznych.

W 2015 roku nadszedł czas na poważne zmiany… odeszłam z banku, aby rozpocząć pracę na własny rachunek. Zostałam Ekspertem kredytowym w ANG Spółdzielnia.  Mam dostęp do oferty liczących się banków w Polsce, dzięki czemu mogę zaproponować Państwu najlepszą ofertę kredytową.

Posiadam wpisy do KNF:

– kredyt hipoteczny: RHA0000628

– kredyt gotówkowy: RPK010995

Swoje doświadczenie jako Agent nieruchomości zdobyłam w dużej międzynarodowej agencji nieruchomości. Dzięki doskonałemu systemowi wsparcia, szkoleń i współpracy z pozostałymi agentami, po niespełna kilku miesiącach pracy mogłam cieszyć się zakończonymi transakcjami sprzedaży mieszkań, domu czy też wynajmu lokali komercyjnych. Doświadczenie, jakie tam zdobyłam, pozwala mi z powodzeniem realizować się w roli agenta nieruchomości.

Posiadam licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1184 wydaną przez KIGN.

Posiadam ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej.

CERTYFIKATY

Skąd pomysł na bloga?

Tak naprawdę myślałam o tym już od dawna, ale cały czas zastanawiałam się, czy temu podołam. Jestem osobą z natury „gadatliwą” i myślę, że dzięki temu będę mogła swój „słowotok” przelać na bloga. Przy okazji pomogę Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nie czarujmy się… nieruchomości i wszystko, co z nimi jest związane to temat rzeka. Im bardziej zagłębiasz się w ten temat, tym więcej wiesz, że nic nie wiesz. Ja sama jestem osobą która, zanim podejmie decyzje, szuka odpowiedzi w internecie na forach, blogach itp.

Ważna informacja

Na blogu będę zamieszczała moje osobiste poglądy, które będą poprzedzone rzetelną analizą dostępnych materiałów. Jednak dopuszczam możliwość błędu, który jeżeli do tego dojdzie, na pewno nie będzie wynikiem zamierzonego działania. To są zbyt poważne sprawy i dlatego, jeżeli będziesz miał wątpliwości co do zamieszczonych przeze mnie treści lub zauważysz coś niezgodnego z rzeczywistością, proszę, daj mi znać. Jednocześnie oświadczam, że nie odpowiadam za skutki prawne, ekonomiczne i inne, decyzji podejmowanych na podstawie informacji zamieszczonych na moim blogu.


Masz pytania?

Jeżeli masz pytania, to skontaktuj się ze mną. Możesz wybrać wśród kilku form współpracy:

Agent nieruchomo%C5%9Bci Ekspert kredytowy wsp%C3%B3%C5%82praca - O mnie

4 - O mnie
indeks - O mnie