POŚREDNICTWO KREDYTOWE — OD A DO Z 

KREDYTY MIESZKANIOWE

KREDYTY FIRMOWE

KREDYTY GOTÓWKOWE

KREDYTY REFINANSOWE

POŻYCZKI HIPOTECZNE

KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Bernardeta Wiekiera

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 15 lat zajmuję się zawodowo kredytami hipotecznymi. Zaczynałam jako analityk w największym banku w Polsce, następnie zarządzałam zespołem doradców bankowości hipotecznej. Od 2015 prowadzę własną firmę, dzięki czemu mogę zaproponować Ci ofertę kilkunastu banków. Od 2017 jestem również agentem nieruchomości, dzięki czemu mogę kompleksowo pomóc Ci w zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

WIEDZA

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych. Posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez KIGN. Moja wiedza zdobyta podczas studiów, wielu szkoleń jak i bieżącej pracy pozwala mi wykonywać moją pracę na najwyższym poziomie.

ZAANGAŻOWANIE

Każdy klient jest dla mnie nowym wyzwaniem i z determinacją dążę do tego, aby pomóc mu w osiągnięciu zamierzonego celu.

Pomogę Ci przygotować się do kredytu

Sprawdzę Twoją zdolność kredytową

Przedstawię oferty dopasowane do Twoich potrzeb

Zweryfikuję nieruchomość pod kątem zabezpieczenia

Pomogę skompletować dokumenty

Pomogę przejść przez cały proces uzyskania kredytu

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

konsultacje kredytowe

Ile kosztuje moja pomoc?

Współpraca ze mną jest dla Ciebie bezpłatna – wynagrodzenie otrzymuję z banku, w którym zdecydujesz się podpisać umowę i uruchomić kredyt, otrzymany z moją pomocą. 

Jest to współpraca w pełnym zakresie, czyli za moim pośrednictwem składasz wniosek o kredyt hipoteczny, firmowy lub gotówkowy. Jeżeli jednak interesuje Cię jednorazowa konsultacja, to zajrzyj TUTAJ

W jakiej formie jest współpraca?

Spotkanie odbywa się stacjonarnie w moim biurze w Sławkowie (30 km od Katowic). 

Jeżeli nie możesz (lub nie chcesz) przyjechać na spotkanie do mojego biura, to skorzystaj z konsultacji online

konsultacje kredytowe
konsultacje kredytowe

Na czym polega moja pomoc?

Po rozpoznaniu Twoich oczekiwań i po zbadaniu zdolności kredytowej przedstawię Ci ofertę banków, z którymi współpracuję (PKO BP, PEKAO SA, ING, Millennium Bank, Alior Bank, mBank, BOŚ, BNP Paribas, Santander, BPS, City Handlowy, SBR, Bank Pocztowy, Ikano Bank i wiele innych)

To Ty decydujesz, do których banków złożymy wnioski (np. w przypadku kredytu mieszkaniowego średnio 2-3 banki, czasem 4) i to Ty decydujesz, w którym ostatecznie podpiszesz umowę.

Etapy współpracy znajdziesz poniżej. 

ETAPY WSPÓŁPRACY

Na tym spotkaniu opowiesz mi o swoich planach oraz o Twoich oczekiwaniach związanych z kredytem. Zadam Ci pytania, które będą mi potrzebne do zbadania zdolności kredytowej i przygotowania dopasowanej do Twoich potrzeb oferty. Opowiem Ci, jak wygląda cały proces i jak do niego się przygotować.
Zbadam Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu będziesz znał swoje możliwości finansowe. Jeżeli Twoja zdolność kredytowa nie będzie na oczekiwanym przez Ciebie poziomie, podpowiem co zrobić, aby ją zwiększyć.
Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i Twoimi możliwościami finansowymi przygotuję dla Ciebie oferty różnych banków. Wspólnie je przeanalizujemy i wybierzesz banki, do których złożymy wnioski o udzielenie kredytu.
Otrzymasz ode mnie listę dokumentów potrzebnych do złożenia wniosków kredytowych. Będą to dokumenty dotyczące dochodów i zabezpieczenia kredytu (np. nieruchomości). Następnie przygotuję formularze bankowe, które pomogę Ci wypełnić. W przypadku kredytu budowlanego pomogę w przygotowaniu kosztorysów na drukach bankowych. Zorganizuję zewnętrzną wycenę nieruchomości.
Zwykle składamy wnioski do 2-3 banków. Czasami jeżeli istnieje duże ryzyko odmowy to do czterech banków. Oczywiście wszystko zależy od Twojej indywidualnej sytuacji oraz od rodzaju kredytu. Od tego momentu Ty odpoczywasz, a ja monitoruję cały proces. Odpowiadam na pytania analityków, negocjuję warunki i dbam o to, aby wszystkie terminy były dotrzymane. Na bieżąco informuję Cię o postępach analizy kredytowej.
Po otrzymaniu decyzji kredytowych przeanalizuję ostateczne warunki wraz z projektami umów. Następnie wspólnie je omówimy i wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
Wezmę czynny udział podczas podpisywania przez Ciebie umowy kredytowej (o ile będzie to możliwe).
Na tym etapie przystąpisz do umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego (o ile celem kredytu jest zakup). Jeżeli jesteś z mojej okolicy, to mogę Ci pomóc w organizacji transakcji u notariusza, z którym współpracuję. Będę Cię wspierać w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do uruchomienia kredytu.
Po uruchomieniu kredytu oficjalnie kończy się moja rola. Jednak cały czas możesz liczyć na moje wsparcie. Dlatego jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytanie, to dzwoń do mnie śmiało.
0 +
lat doświadczenia
0 %
zadowolonych klientów
0 %
pozytywnych decyzji
0
banków w ofercie

OPINIE KLIENTÓW

Teresa Kłosowska

Jestem bardzo zadowolona z porad Pani Agent. Jest przesympatyczna, ciepła osoba.
Chętnie poinformowała mnie na tematy, które mnie interesowały, za co bardzo dziękuje.
Teraz to coraz mniej jest takich ludzi jak Pani.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę dużo zdrowia.
Dziękuje jeszcze raz bardzo.

Elżbieta Zaorska

Jestem zadowolona ze współpracy. Pani Bernardeta Wiekiera jest osobą mocno zaangażowana w to co robi, jest profesjonalna i stara się, żeby klient był zadowolony. Mogę polecić skorzystanie z jej usług.

Mateusz P.

Pani Bernardeta od samego początku do samego końca pełen profesionalizm i 101% zaangażowania. Gorąco polecam!

Ewa Brzezińska

Bardzo polecamy panią Bernadete. Pomogła nam w uzyskaniu pozytywnej decyzji co do kredytu a nie było łatwo w tych trudnych czasach. Konkretna osoba na konkretnym stanowisku. Polecamy

Agnieszka Tomczyk-Bubel

Pełen profesjonalizm, polecam w 100%. Dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie – nie mogłam wybrać lepiej :)

herman83ss

Dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność, pozytywne nastawienie i pełen profesjonalizm. Polecam w 100 procentach.

Adam Bubak

Pani Bernadetta od początku do końca z pełną starannością i profesjonalizmem pomogła w znalezieniu nabywcy i załatwieniu spraw urzędowych. Dziękuje

Michał Wajs

Bardzo polecam. Szybka i sprawna pomoc w uzyskaniu kredytu. Fachowe doradztwo. W przypadku ponownego kredytu na pewno również skorzystamy z pomocy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dostosowuję ofertę oraz formę współpracy do Twoich potrzeb. Potrzebujesz dziesięć razy omówić jakieś zagadnienie? Nie ma problemu. Jestem po to, abyś świadomie podejmował decyzje. 

WSPARCIE

Wspieram Cię podczas całego procesu kredytowego. Wyjaśniam wszystkie wątpliwości i przygotowuję Cię do wzięcia kredytu.

BEZPIECZEŃSTWO

Twoje dane osobowe są dla mnie świętością. Będą przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Poza tym powiem Ci jak odbierać i wysyłać zaszyfrowane pliki. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA