Dron w sprzedaży nieruchomości

Chcę Wam się pochwalić, że właśnie skończyłam kurs na operatora drona do 5 kg. O tym, po co to zrobiłam i czy warto wykorzystać tę formę promocji nieruchomości, przeczytacie w moim artykule.

Dron - sprzedaż nieruchomości

Należę do osób, które wszystko chcą mieć pod kontrolą i same przygotowują ofertę tzn. zdjęcia, wirtualny spacer, filmy promocyjne, rzuty itp. Moim celem było posiadanie umiejętności tworzenia profesjonalnych zdjęć i filmów, wykonanych dronem. Zgodnie z prawem, aby móc latać sprzętem, powyżej 600 g. należy posiadać odpowiednie przeszkolenie i uprawnienia. I ja je właśnie zdobyłam 🙂

Po co dron w sprzedaży nieruchomości?

Po co ja właściwie zrobiłam ten kurs? Dlatego, że jestem przekonana, że przy sprzedaży domów lub działek warto przygotować film promocyjny, który pokaże, w jakim otoczeniu znajduje się Twoja nieruchomość. Warto to wykorzystać zwłaszcza wtedy gdy działka/ dom znajduje się w ciekawej okolicy tzn. w otoczeniu lasów, jezior, w sąsiedztwie atrakcyjnych domów. Poza pokazaniem otoczenia jest to doskonały sposób na pokazanie Twojej nieruchomości. Kupujący w pierwszej kolejności kierują się wyglądem z zewnątrz — architektura budynku i zagospodarowanie działki. Wykorzystaj to!

Filmy promocyjne z wykorzystaniem drona świetnie wpływają na wzrost zainteresowania ofertą, zwłaszcza gdy są publikowane w social mediach.  Nim atrakcyjniejszy film, tym chętniej jest udostępniany i komentowany. Social media odgrywają coraz większą rolę w sprzedaży nieruchomości i dobre filmy/ zdjęcia przyciągają uwagę użytkowników. Dlatego, jeżeli chcesz sprzedać dom lub działkę, zastanów się nad tą promocją.

Bernardeta Wiekiera
Agent nieruchomości – 21 powodów, aby go zatrudnić

Wyróżnij swoją ofertę!

Prawda jest taka, że ludzie przede wszystkim kupują oczami. Jeżeli na Twoim rynku jet wiele ofert, zrób tak, aby to do Ciebie w pierwszej kolejności przyszli potencjalni nabywcy. Część nabywających podchodzi do zakupu bardzo emocjonalnie i podejmuje decyzje podczas pierwszych kilku oględzin. Warto, aby to Twoja nieruchomość była jedną z tych pierwszych. Profesjonalne zdjęcia, film promocyjny z wykorzystaniem drona na pewno pomogą osiągnąć Ci cel.

Promocja nieruchomości z wykorzystaniem drona jest bardzo popularna w USA. Niektóre filmy są tak wysokiej jakości, że aż trudno uwierzyć, że są wykonane dla potrzeb promocji nieruchomości. Świadczy to o bardzo wysokim profesjonalizmie agentów i osób wykonujących dla nich te filmy. Bardzo mnie cieszy, że coraz częściej możemy oglądać profesjonalne filmy u nas w Polsce. Klienci, którzy zdecydują się na taką formę promocji, zwiększają swoje szanse na szybszą sprzedaż w atrakcyjnej cenie.


Aby nic Ci nie umknęło, zapisz się do NEWSLETTERA


Szybka gotówka


Przeczytaj również:

Agent nieruchomości – 21 powodów, dlaczego warto go zatrudnić

Home staging – czy jest potrzebny?

Jak kupić mieszkanie na kredyt

Rynek pierwotny a wtórny

Zakup mieszkania od dewelopera

Wkład własny a kredyt hipoteczny

Zdolność kredytowa a kredyt hipoteczny cz. 1 – podstawy


Znajdziesz mnie również na: Bloglovin


Jeżeli chcesz otrzymać ofertę od sprawdzonej firmy wykonującej domy z keramzytu Kliknij 1 - Dron w sprzedaży nieruchomości

Bernardeta Wiekiera

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BernardetaAleksandraAdam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Brawo!

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Gratulacje! Świetny pomysł.