Blog o nieruchomościach

blog o nieruchomościach

I stało się… mam swój własny blog o nieruchomościach.

Od dawna jestem związana z branżą nieruchomości i nie wyobrażam sobie, abym mogła zajmować się czymś innym. Dla mnie każdy klient, każda sprawa, każda sprzedaż, każdy kredyt jest wyjątkowy. Emocje moich klientów, związane ze spełnianiem ich marzeń dotyczących posiadania własnego mieszkania czy domu, zawsze mi się udzielają. Dlatego uwielbiam ten moment, kiedy spotykamy się na finalizacji transakcji. Wiem, co czują moi klienci, bo sama kiedyś to przeżywałam. Ponieważ lubię mój zawód i lubię o tym mówić, założyłam blog o nieruchomościach.

Dlaczego blog o nieruchomościach?

Bo to ciekawy, bardzo obszerny temat i wiem, że prędzej czy później każdego z nas dotyka. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia musi zmierzyć się z kupnem, budową czy wynajmem nieruchomości dla siebie lub sprzedażą już posiadanej.  Pomimo tego, że od wielu lat jestem związana z tematem, niemal każdego dnia spotykam się z czymś nowym.

W dobie Internetu, w pierwszej kolejności większość z nas szuka odpowiedzi na pytania właśnie w Internecie. Ponieważ lubię to co robię i mam już pewne doświadczenie, chcę podzielić się swoją wiedzą.

Być może pomogę komuś w realizacji swojej inwestycji – poprzez artykuły, które pomogą poznać temat lub osobistą pomoc w obrocie nieruchomości czy kredytowaniu – decyzja należy do Ciebie.

Oczywiście nie jestem nieomylna i też nie jestem alfą i omegą. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby treści przekazywane przeze mnie były zgodne z prawdę. Jeżeli jednak zauważysz jakąś nieścisłość, proszę, daj mi znać. Porozmawiamy o tym.

Czego możesz spodziewać się po blogu?

Przede wszystkim, w pierwszej kolejności będę chciała przedstawić podstawowe zagadnienia dotyczące kredytu hipotecznego oraz kupna/ sprzedaży nieruchomości. Będą to tematy dotyczącej zdolności kredytowej, BIK-u, wkładu własnego, zabezpieczenia, celu kredytowania, umowy kredytowej, procesu transakcji kupna/ sprzedaży nieruchomości, budowy itd.

W dalszej kolejności będę chciała szczegółowo pogłębiać konkretne zagadnienia.

Jeżeli interesujesz się tematem, którego nie znajdziesz na moim blogu, napisz do mnie. Być może będę w stanie pomóc Tobie i innym czytelnikom pisząc o tym artykuł.

I to w tej chwili byłoby na tyle… Życzę miłej lektury :)9 komentarzy do “Blog o nieruchomościach”

      1. Zamierzam sprzedać działkę , przed upływem 5 lat po śmierci męża . Dzialka została zakupiona 35 lat temu i była współwłasnością małżeńska . Córka, która odziedziczyła w spadku czwarta cześć działki , zrzekła sie
        swojej części na moja korzyść. Sytuacja się zmieniła i teraz muszę sprzedać działkę. Jak mam obliczyć podatek. Pozdrawiam i proszę o wskazowki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.